Skip to content

TUTO - Nakładanie magnetycznych rzęs i eyelinera

 

WAŻNE: Żeby poprawić trzymanie się eyelinera, przed jego nałożeniem upewnij się, że Twoje powieki nie są tłuste. W przypadku tłustych powiek, oczyść okolice oczu i następnie je osusz.

Aby uzyskać najlepsze rezultaty, nałóż beztłuszczową bazę na powieki. Jako bazę możesz również użyć pudru lub cienie do powiek.

ZDECYDOWANIE NIE ZALECA SIĘ stosowania oczyszczającego olejku do czyszczenia magnetycznych rzęs, ponieważ mogą się przez to rozpaść. Stosowanie olejku oczyszczającego służy wyłącznie do usuwania eyelinera z powiek.

W połączeniu z magnetycznymi sztucznymi rzęsami ZDECYDOWANIE NIE ZALECA SIĘ stosowania tuszu do rzęs na bazie oleju.

 

Przed wykonaniem badania rezonansem magnetycznym usuń eyeliner i magnetyczne rzęsy.


INSTRUKCJA


Krok 1: Przygotowanie
    1. Upewnij się, że Twoje powieki są czyste i nie są tłuste. Przed nałożeniem eyelinera możesz nałożyć bazę pod oczy, która nie zawiera olejków i/lub cienie do powiek.
    2. W razie potrzeby przytnij pasek rzęs w zewnętrznych kącikach, aby lepiej pasowały do naturalnego kształtu Twoich oczu.
    3. „Poobracaj” każdą sztuczną rzęsę między palcami przez około minutę. To działanie pomoże rzęsom nabrać kształtu i zapobiegnie podnoszeniu się końcówek.
    4. Jeśli chcesz nosić tusz do rzęs, nałóż go przed nałożeniem sztucznych rzęs! W ten sposób osiągniesz najlepszy efekt.

Krok 2: Nakładanie eyelinera
    1. Przed użyciem dobrze wstrząśnij magnetycznym eyelinerem.
    2. Usuń nadmiar produktu z aplikatora. Następnie nałóż warstwę magnetycznego eyelinera blisko rzęs i pozostaw do całkowitego wyschnięcia. Pamiętaj, aby nałożyć równą warstwę na całą długość kreski, na którą zostaną nałożone sztuczne rzęsy. Jeśli masz opadające powieki, najlepiej zamknąć oczy podczas suszenia.
    3. Test suchości: przesuń palcem po nałożonym eyelinerze, aby sprawdzić czy nie odpada. Jeżeli spada, Twój eyeliner nie jest jeszcze suchy!

Krok 3: Nakładanie sztucznych rzęs
    1. Nałóż rzęsy zaczynając od wewnętrznych kącików, lekko dociskając wzdłuż linii rzęs, aby zabezpieczyć magnesy na miejscu. W razie potrzeby wyreguluj. Uszczypnij i dociśnij w pobliżu nasady rzęs, żeby się dobrze trzymały.
    2. Nie używaj tuszu do rzęs na bazie oleju na sztuczne rzęsy. Zalecamy nie używać wodoodpornego lub zbyt gęstego tuszu do rzęs, ponieważ poważnie wpłynie to na trwałość rzęs.

Krok 4: Zdejmowanie
    1. Gdy chcesz zdjąć sztuczne rzęsy, zacznij od zewnętrznych kącików. Następnie użyj magnetycznego olejku do czyszczenia eyelinera z nasączonym wacikiem, aby delikatnie usunąć eyeliner z powiek. Następnie za pomocą bawełnianego wacika usuń resztę eyelinera.
    2. Po każdym użyciu wyczyść magnesy na sztucznych rzęsach za pomocą bezolejowego środka czyszczącego i wacika. W ten sam sposób usuniesz nadmiar eyelinera z magnesów. Następnie włóż sztuczne rzęsy z powrotem do pudełka, aby zachować ich kształt.
    3. Ostrzeżenie: nie używaj czyszczącego olejku do czyszczenia magnetycznych rzęs, ponieważ może to zakłócić działanie magnesów.